Werkgroep MFC De Kreek vergadert nu eens per 2 maanden
KERKDRIEL - De werkgroep van MFC De Kreek kwam onlangs weer bij elkaar in het gemeentehuis in Kerkdriel. Tijdens deze bijeenkomst met vertegenwoordigers van verenigingen, dorpsraad en gemeente ging het over de actuele stand van zaken rond het gebruik van De Kreek, het beheer en de toekomst van het gebouw.
Ook werd kennis gemaakt met de nieuwe projectleider. Hij treedt per 1 augustus in dienst bij de gemeente Maasdriel en neemt dan de dagelijkse aansturing van het project op zich. Ook was er aandacht voor wisselingen in het gemeentelijke projectteam.
Stand van zaken
De nieuwe projectleider is al gestart met het opstellen van een projectplan, dat onder meer de werkwijze en structuur van het project beschrijft. Dit plan wordt in het najaar aan het college voorgelegd. Daarnaast werkt het team van de gemeente aan het actualiseren van de gebruikersovereenkomsten. Vanwege de zomervakantie worden deze naar verwachting in september en oktober toegestuurd aan de gebruikers van MFC De Kreek.
Signalen
De deelnemers aan de werkgroep benadrukten het belang van een levendige en toegankelijke invulling van MFC De Kreek, ook in deze tussenfase. Er is behoefte aan concrete stappen én een stip op de horizon. De gemeente deelt dit gevoel. Tegelijkertijd wil men ruimte bieden aan het nieuwe projectteam om zich in te werken, zodat daarna weloverwogen keuzes kunnen worden gemaakt voor de korte als lange termijn.
Afspraak
Om de samenwerking verder te structureren, is afgesproken dat de werkgroep voortaan eens per twee maanden bij elkaar komt. Tijdens de volgende bijeenkomst wordt verder gesproken over de inrichting van het gebouw, waaronder de plaatsing van de bar en het aantrekkelijker maken van de centrale ruimte.
Foto ter illustratie.