Dames HRC’14 in de race om KNVB beker
HURWENEN - De dames van HRC’14 uit Hurwenen kwamen tweede Paasdag vroeg uit de veren voor de halve finale van de KNVB-beker. Het team ging daarvoor naar Haarsteeg.
De teams zijn aan elkaar gewaagd en in de reguliere competitie strijden zij tegen elkaar om het kampioenschap.
Haarsteeg nam in de eerste helft de voorsprong: 1-0. Er waren kansen genoeg, maar Hurwenen kwam niet tot scoren. Met de 1-0 op het bord gingen de dames de rust in.
Drie ballen
De gelijkmaker kwam in de tweede helft: 1-1. Met de gelijke stand volgde geen verlenging maar werden er strafschoppen genomen. De keepster van Haarsteeg wist de eerste twee penalty’s van Hurwenen te stoppen, Doelvrouw Melissa van HRC’14 wist echter drie te stoppen.
Finalewedstrijd
Zaterdag 31 mei spelen de dames de bekerfinale tegen de vrouwen uit Heinkenszand. Deze finale wordt gespeeld om 10.30 uur op sportpark Molenkreek in Dinteloord. ‘Het zou fantastisch zijn om onze dames te supporteren en ‘s avonds met een fantastisch feest af te sluiten tijdens het jaarlijkse voetbalfeest in de tent. Het wordt sowieso een bijzondere avond omdat dit het laatste feest is op locatie in Hurwenen en hopelijk dan met de KNVB beker.’
Foto aangeleverd. | HRC’14.