Voorjaarsmarkt / Pontjesdagen
HEEREWAARDEN - Op 16, 17 en 18 mei 2025 vindt de vijfde editie van de Pontjesdagen plaats. Maar liefst 160 kilometer aan de Maasoever aan zowel Brabantse als Gelderse zijde biedt – met tal van georganiseerde activiteiten, bijzondere locaties en niet te vergeten de vele veerpontjes – genoeg vertier voor drie dagen weg in eigen land.
Heerewaarden
Beleef de Pontjesdagen op een unieke manier
Locatie: bij Blokhutboot in Heerewaarden
Tijdens de vijfde editie van de Pontjesdagen kun je gratis een rondvaart maken met een Blokhutboot en zelf ervaren hoe het is om te varen.
En dit jaar wordt nóg specialer, want op zaterdag 17 mei vieren we ons 10-jarig jubileum met een groot feest en Open Boot Dag!
Zaterdag 17 mei: Open Boot & Jubileumfeest
Tijdens de Open Boot Dag kun je niet alleen een kijkje nemen op onze Blokhutboten, maar vieren we ook het 10-jarig bestaan van Blokhutboot.
- Open Boot – Stap aan boord en bekijk de Blokhutboot van binnen.
- Live muziek – Geniet van een gezellige sfeer aan het water.
- Voorjaarsmarkt – Ontdek lokale producten, kleding, creatieve producten en lekkernijen.
- Springkussen – Leuk voor de kleintjes
- Gezellig terras aan de Maas – Geniet van een hapje en een drankje.
- Loterij met mooie prijzen – Doe mee en maak kans op verrassingen
- Gezellige dag voor het hele gezin – Van muziek tot markt en van springkussen tot terras, er is voor iedereen iets te doen.
- Feest mee met ons 10-jarig bestaan
- Volledig gratis entree en rondvaarten
Kijk ook op www.uitinderegio.nl/pontjesdagen