vrijdag 14 februari 2025

Alles over de Bommelerwaard

Eén van de groepen gezellig bij elkaar.

Schooljaarafsluitingen bij TaalPlus Stichting Kompas

8 juli 2024 (door BommelerwaardNet)

BOMMELERWAARD - Bij Stichting Kompas is het een goede gewoonte om vlak voor de zomervakantie het jaar leuk af te sluiten. Naast ontmoeting, een gezellig samenzijn en verbondenheid creëren, hebben de uitjes als doel de naaste omgeving beter te leren kennen.

Dit jaar werd er onder andere samen gekookt en gegeten in de Wereldkeuken van Kompas, koffie en thee gedronken bij het Stadskasteel, In de Roos en in de lesruimte, een stadswandeling gemaakt in Zaltbommel, Jeu de Boules gespeeld in Kerkdriel en werd een bezoekje gebracht aan een aardbeierteler in Hedel. 

Bedankt
Het werd een succes. Kompas bedankt dan ook alle locaties voor hun gastvrijheid en wenst alle deelnemers en vrijwilligers mooie zomerweken toe.

Foto Stichting Kompas.

Lees meer over:

Zaltbommel
Deel dit bericht met je vrienden!

Tekst en/of beeldmateriaal gebruiken van Bommelerwaard.Net? Stuur even een berichtje.