
BOMMELERWAARD - HEDEL - Rivierenland Radio breidt de weekendprogrammering uit met twee ervaren radiomakers: Willem Doreleijers en Francis Dix. De zender geeft hiermee gehoor aan de ‘groeiende behoefte aan gepresenteerde programma’s.
Elke zaterdag en zondag is Doreleijers te horen van 12:00 tot 14:00 uur. Met een mix van muziek, entertainment en boeiende verhalen zorgt hij voor een energieke start van de middag. Vanaf 14:00 tot 16:00 uur neemt Dix het over. Naast haar radio-ervaring is zij ook bekend als nieuwslezer bij het Radionieuws.
Maar er valt meer te horen. Patrick Vandergucht presenteert elke zaterdag en zondag van 07:00 tot 09:00 uur de River Wake-Up Show. Met de beste muziek, leuke weetjes en een flinke dosis positieve energie helpt hij luisteraars bij de start van hun dag.
De uitbreiding gaat zaterdag 15 maart in.
Rivierenland Radio is te ontvangen via DAB+, online via www.rivierenland-radio.nl en via de apps.
Tekst en/of beeldmateriaal gebruiken van Bommelerwaard.Net? Stuur even een berichtje.