Den Eelder goed voor vijfmaal Goud
WELL - Zuivelboerderij Den Eelder aan de Molenachterdijk in Well deed mee mee aan de Boerderijzuivelkeuring Zuid-Nederland, georganiseerd door de Bond van Boerderijzuivelbereiders. Alle deelnemers maken, net als het bedrijf uit Well, producten met melk van hun eigen koeien, geiten of schapen, rechtstreeks van hun eigen boerderij.
In deze zuivelkeuring nam het team van Den Eelder maar liefst vijf gouden medailles mee naar huis. De karnemelk, de volle yoghurt, de roomboter, de geitenkarnemelk en de geitenboter werden gelauwerd.
Erkenning
Den Eelder laat weten; ‘Elke dag werkt ons team met passie en zorg aan het maken van de lekkerste en kwalitatief beste zuivelproducten. Deze erkenning is een prachtige bevestiging van die inzet.’
Keurmerk
De Bond van Boerderijzuivelbereiders (BBZ) organiseert onder meer de "Boerderijzuivel Keuring Zuid-Nederland" en viert het keurmerk "Echte Boerderijzuivel". De BBZ waarborgt de kwaliteit van boerderijzuivel, die gemaakt is van melk afkomstig van eigen boerderij, door middel van jaarlijkse keuringen en kwaliteitscontroles.
Foto aangelevérd.