Natuurwacht Bommelerwaard 50 jaar

ZALTBOMMEL - In een volle gasthuiskapel vierde de Natuurwacht Bommelerwaard vrijdagavond (11-4) haar vijftigjarig jubileum met leden en relaties. Het werd een gezellig feestje.
Oprichter Ton van Balken nam de aanwezigen in vogelvlucht mee langs alle activiteiten van deze nog altijd springlevende vereniging. Warme woorden en felicitaties werden uitgesproken door burgemeester Marnix Bakermans van Gemeente Zaltbommel, wethouder Michiel Alexander de Raaf uit Gemeente Maasdriel enJo Penders, vice-voorzitter van agrarische natuur- en landschapsvereniging De Capreton.
De Natuurwacht Bommelerwaard organiseert dit jubileumjaar ook nog andere activiteiten om het vijftigjarig bestaan te vieren. Voor de vrijwilligers wordt eind mei een gezellige dag georganiseerd. Op 7 oktober zal Marc Argeloo, auteur van het boek Natuuramnesie, een lezing verzorgen in Zaltbommel.
Ook wordt op 21 november de vogelatlas gepresenteerd. Deze is al te reserveren is via de website van de vereniging: www.natuurwachtbommelerwaard.nl
Foto Natuurwacht Bommelerwaard.