Bestuurder (19) rijdt 183 km/u waar 80 is toegestaan
BOMMELERWAARD - Zondagmiddag (17-1) hield Politie Team Verkeer Oost-Nederland een verkeerscontrole in de westpunt van de Bommelerwaard. Daarbij werd onder andere gebruik gemaakt van een radarauto en werd een lasergun ingezet.
Op de Van Heemstraweg reden tijdens die controle 448 passanten voorbij. Hiervan reden er 38 te snel. De hoogste gemeten snelheid was 111 kilometer per uur, waar de maximumsnelheid 80 kilometer is.
Via de lasergun werden nog 10 snelheidsovertredingen gemeten. Een 19-jarige inwoner uit Brakel (beginnend bestuurder) spande de kroon. Hij reed met een snelheid van 183 kilometer. Na de wettelijke correctie van 6 kilometer, bleef een gecorrigeerde snelheid over van 177 kilometer per uur, op een plek waar de maximumsnelheid ook 80 was. Een overschrijding van 97 kilometer per uur. Van deze jongeman werd het rijbewijs ingevorderd en voor de snelheid zal procesverbaal worden opgemaakt.
Aanhangwagen
Ook werd een proces-verbaal uitgeschreven voor het niet of niet juist voeren van een losbreekreminrichting die gebruikt dient te worden bij een combinatie met een aahangwagen.
Foto Basisteam de Waarden