Mattheus Passion in Sint-Maartenskerk
ZALTBOMMEL - De Matthäus Passion van Rivierenland van Johann Sebastian Bach te Zaltbommel.
De Matthäus Passion, de 58e editie in de prachtige Sint-Maartenskerk te Zaltbommel.
Op 23 maart 2024 wordt de Matthäus Passion in Zaltbommel uitgevoerd door de COV Gorkum.
Het belooft weer een prachtige uitvoering te worden. Voor de 58e keer zal de Matthäus Passion weer klinken in de historische Sint-Maartenskerk in Zaltbommel.
Deze keer bieden wij u opnieuw een uitvoering met twee grote koren aan onder leiding van dirigent en artistiek leider Toon de Graaf. Toon is reeds bekend in de regio Gorinchem om zijn Matthäusuitvoering die hij daar al jaren uitvoert. Deze keer komt hij ook naar Zaltbommel met een Matthäus projectkoor waaronder meerdere projectzangers uit onze regio.
Een vast gegeven bij onze uitvoering is de bijdrage van Koorschool Senta onder leiding van Sylvia van der Vinne. UIteraard zijn zij er ook de komende uitvoering weer bij met hun prachtige heldere stemmen.
Toon de Graaf heeft er veel zin in om de Matthäus Passion ook in Zaltbommel te mogen brengen. "De Sint-Maartenskerk is een indrukwekkende kerk en voor mij is het een uitdaging hier te werken met een kleiner koor dan in Gorinchem.”